Vyhledávání


Kontakt

Radio90

ICQ:368839303
Skype: Radio90s

E-mail: radio90s@seznam.cz

Kniha návštěv

Datum: 24.05.2010

Vložil: Petr F.

Titulek: Dííííky!!!

Ahoj. V roce 1990 mi bylo 13, takže devadesátky zásadně ovlivnily můj hudební vkus. V roce 1994 jsem odjel do Německa na měsíc a vrátil se se spoustou kazet a s hlavou plnou hudby, kterou tady prostě nikdo nehrál. Ikdyž je doba už někde jinde, stále mi připadá, že tahle hudební éra se naší zemi vyhnula a že je po ní prázdné místo. (Do jisté míry) . Samozřejmě něco hráli DJ's, ten kdo chytal MTV, uslyšel taky něco, ale aby v té době hrála třeba rozhlasová stanice pouze dance, to bylo nemyslitelné. Proto jsem byl jak u vytržení, když jsem poprvé naladil třeba radio Triangl (97,9FM) ,anebo rádio Zlatá Praha (106,6). (budiž jim lehká zem).To bylo někde v r. 97', a hráli zásadně dance a od rádia mě nikdo neodlepil. No a teď v době internetu je všechno nadosah a zapla't pán Bůh za to. Přesně splňujete to, co si představuju pod pojmem hudba devadesátých let. Je to ono. Snap, Corona, Whigfield, Twentyfourseven, Maxx, Dr Alban, Masterboy a strašná spousta dalších. Pokud mám puštěný počítač, tak Vás poslouchám. DÍKY!!!!